Diskinių stabdžių trinkelės gali vibruoti skleisdamos aukšto dažnio garsą. Jas išėmus reikėtų sutepti diskinių stabdžių tepalu trinkelių metalinę galinę plokštelę ir jos briaunas. Jei įmanoma, patikrinkite, ar stūmoklių atraminė dalis tinkamoje pozicijoje, ar neužteršta dulkėmis.

Cypiantį garsą gali skleisti ir atsipalaidavę stabdžių trinkelės atramos tvirtinimo varžtai. Juos tereikia užveržti numatytu užveržimo momentu. Būgniniai stabdžiai dažniausiai cypia dėl nesuteptų stabdžių trinkelių briaunų ir per didelio dilimo produktų kiekio stabdžių mechanizme. Valant geriausia naudoti vakuuminį siurblį ar šluostyti drėgna pašluoste. Tepalu reikia sutepti stabdžių trinkelių briaunas, cilindrą, taip pat kontaktuojančią trinkelės pagrindo galinę dalį. Jei cypimas perauga į džeržgimą, žinokite, kad trinkelės frikcinis paviršius visiškai susidėvėjo ir jos pagrindo metalas stabdant trinasi į būgną ar diską.Taigi teks keisti visas šias besitrinančias detales.

Kai kuriems automobiliams yra gaminamos diskinių stabdžių trinkelės su metaliniais signalizatoriais. Likus minimaliam frikcinio sluoksnio kiekiui,diską ima liesti metalinė trinkelės plokštė, zvimbiančiu garsu signalizuodama, praneša apie būtinybę keisti stabdžių trinkeles.